Güney Afrika
Tüm Yurt Dışı Turları için »

Rotamızı yarım kürenin kuzeyinde kalanların sıcak kaçamak noktası Güney Afrika’ya çeviriyoruz. Ticari anlamda en gelişmiş şehir olan Johannesburg alışveriş anlamında bolca seçenek sunarken, vahşi doğasıyla Sun City gezinize heyecan katacak, yorgunluğunuzu da Cape Town ve çevresindeki büyüleyici kumsallarda atacaksınız.
Geçmiş zaman olur ki...
15. yüzyılda Hindistan’ı keşfe giden bir grup gemicinin yiyecek içecek ihtiyaçlarını karşılamak için demir attığı bölgenin adıdır Güney Afrika. Uğruna birçok savaşın yapıldığı yıllardan sonra günümüzde barış hüküm sürer bölgede. İngiliz Kültürü’nün etkilerinin yoğun olduğu Güney Afrika’da Nelson Mandela'nın Evi, Gold Reef City ve Voortrekker Anıtı ilk akla gelen tarihi yapılar oluyor.
Devamı için »

Güney Afrika Turları

*Sınırlı kontenjan için başlangıç fiyatlarıdır.
Türk Hava Yolları | İstanbul Atatürk Havalimanı Kalkışlı 7 Gece
1.799 $ *
Türk Hava Yolları | İstanbul Atatürk Havalimanı Kalkışlı 7 Gece
1.799 $ *
Türk Hava Yolları | İstanbul Atatürk Havalimanı Kalkışlı 7 Gece
1.849 *
Ülkeye dair...
Oldukça büyük bir yüzölçümüne sahip Güney Afrika’yı bir uçtan bir uca gezebilmek için uzun bir zaman gerekir. Size önerimiz Johannesburg, Sun City ve Cape Town gibi başlıca şehirler için ayrı ayrı program yapmanız.

Doğa, kültür, tarih ve eğlencenin iç içe geçtiği Güney Afrika, dört ayrı mevsimi yaşatır ziyaretçilerine. Mevsimlerde olduğu gibi mimaride de farklı tatlar alabilirsiniz bölgeden. Otantik işçiliklerden Felemenk sömürge tarzı Stellenboch evlerine kadar görülmeye değer birçok şey bulacağınıza eminiz.
Neler yapmalı?
Johannesburg’ta doğanın tadını çıkarabilir, Las Vegas olarak da adlandırılan Sun City’de yapay tropik sahillerde ve casinolarda vakit geçirebilir, birbirinden güzel kumsallarıyla ünlü Cape Town’da denizin ve güneşin keyfine varabilirsiniz. Su sporları, balık tutma deneyimleri, yerel pazarlarda keşifler ayrıca sizi bekleyenler.
Görmeye, denemeye değer
  • Gold Reef City
  • Pilansberg Milli Parkı
  • Masa Dağı
  • Deniz Ürünleri
  • Av Ürünleri
  • Şaraplar
Yeme-içme: Beş yıldızlı restoranlardan fast food zincirlerine kadar seçenekler mevcut.
Alışveriş: Güney Afrika şarapları, hasır çanta, şapka ve sepetler, çeşitli baharatlar bulmak mümkün.