Akdeniz & Ege: Bodrum, Antalya
Tüm Akdeniz & Ege Turları için »
Akdeniz’in eşsiz koylarından Ege kıyılarına doğru heyecanlı bir deneyime davetiye çıkaran tur boyunca; Antalya, Dalaman, Fethiye ve Bodrum’un eşsiz koyları ile tanışacaksınız. Doğanın tüm güzellikleriyle ziyaretçilerine kucak açtığı noktada, sadece derin maviliklerin büyüsüne kapılmakla kalmayıp bir döneme damgasını vuran medeniyetlerin izlerinde tarihin en güzel zamanlarına doğru bir yolculuk da yapacaksınız.
Devamı için »

Akdeniz Ege Turları

*Sınırlı kontenjan için başlangıç fiyatlarıdır.
1075
,9
TL*
Yeşilin maviye dokunduğu kıyılar…
Sayısız hikaye ve birbirinden renkli efsanelerle doludur bu kıyılar ve Akdeniz’den Ege’ye doğru ilerlerken onlarca aşk masalı ve mitoloji kahramanı çıkarır karşınıza…
Her metrekaresinde bambaşka bir güzellikle kapınızı çalan sahiller, hem huzuru arayanların hem de maceraperest gezginlerin buluşma noktası aynı zamanda. Bir yanda adrenalini yükseklere taşıyan yamaç paraşütleri diğer yanda ziyaretçilerini huzurlu atmosferi ile saran koylar… Tarihin en gösterişli zamanlarına ışık tutan antik kentler ve deniz kıyısındaki kaya mezarları ile de bambaşka zamanlara götürür ziyaretçilerini.
Ege’nin el değmemiş koyları ve Akdeniz’in doğa harikası sahillerinde, bir zamanlar bu topraklardan geçen medeniyetlerin ayak izlerini sürün.